Osobní konzultace

Z vlastní zkušenosti vím, jak může být důležitý vhled jiného člověka do jakékoliv osobní situace, krize, která může kdykoliv během výchovy dětí nastat. A nezřídka nastává. Může to být jen náraz na každodenní stereotyp života, jasnou zodpovědnost, kterou s sebou rodičovství nese, změna partnerů na rodiče nebo cokoli jiného, co nám přichází do cesty.

Ve své každodenní práci se setkávám s rodiči, kteří v dané chvíli potřebují jakéhosi „průvodce“ nebo třeba jen „vrbu“ na jejich nové cestě výchovou.

Sama se nechávám doprovázet několika úžasnými lidmi a každý z nich ve mně zanechal něco, co mě posunulo dál a tím i moje děti, rodinu a věřím, že i další přátele.

Zaměřuji se na rodiče a děti do 3 let věku, takže na období, které rozhoduje o tom, jestli dítě v životě bude šťastné, spokojené, jestli bude schopno navazovat hluboké dlouhotrvající vztahy, jestli z něho bude sršet životní optimismus nebo naopak. Samostatně potom pracuji také se staršími dětmi od 4 let nebo jejich rodiči. Pracuji jak terapeuticky, tak i koučovacím způsobem.

podrobněji o mně


JAKÉ FORMY KONZULTACÍ NABÍZÍM?

PORADENSTVÍ (jednorázová nebo dle potřeby dohodnutá setkání; řešíte různá výchovná témata, rozhodujete se v nějaké situaci nebo něco podobného? Chcete upravit domácí prostředí tak, aby bylo co nejvhodnější pro vaše dítě? Pomoci s nastolením rituálů, režimu, zpětnou vazbu k vašemu přístupu k dítěti? Pak je poradenství, konzultace to, co vám může být přínosné.)

KOUČOVÁNÍ (několik na sebe navazujících setkání dle předem dohodnutého plánu; pracujete na sobě? Zajímá vás osobní rozvoj? Chcete se dále posunout v práci? V osobním životě? Naučit se něco dělat jinak? Myslet pozitivněji? Pak je koučování to, co vám může být přínosné, setkávat se můžeme kdekoli, v kanceláři, venku, v kavárně, kde je vám příjemně.)

SUPERVIZE (superviduji dětské skupiny, mateřské školy a to jak metodologicky – Montessori pedagogika – tak i týmy samotné – rozvoj týmu, jednotlivců; cenově i časově dle dohody. Pro více info mne kontaktujte.)

TERAPIE (pravidelná setkávání od několika až po roky; trápí vás hlubší témata? Chcete podpořit své dítě v náročném obdobím, aby se naučilo vyrovnávat se se situacemi a vyznat se dobře samo v sobě? Chcete podpořit sebe v náročném období? Informace o způsobu práce najdete v sekci „podrobněji o mně“. Chcete pravidelně docházet a mít s kým sdílet, co se ve vašem životě děje a na co nového přicházíte? Sdílet strasti i radosti a věnovat se vašemu vnitřnímu světu? Pak je terapie to, co vám může být přínosné.)

Jak konzultace probíhají?

– první setkání 50 – 60 minut

: slouží k vzájemnému poznání a abychom se na obou stranách mohli shodnout na pokračování nebo jiné variantě našeho budoucího setkávání. Povídání o tom, co vás přivádí, co heldáte a co vám já mohu nabídnout.

– další setkávání 50 – 60 minut v pravidelných intervalech dle dohody a postupná práce na životních výzvách

Platba a omluvy

– cena každého setkání je od 1000 do 1500 Kč, rozhodněte se sami, na kolik si přínosu setkávání ceníte 🙂

– řádná písemná omluva nejméně 24 hodin předem tak, aby nebylo nutno sezení platit, je možná 1×5 sezení. Pokud se nesetkáme vícekrát během bloku 5 sezení, je možné si sezení nahradit v jiný čas po domluvě.

– pokud se omluvíte méně než 24 hodin před setkáním nemáte nárok na vrácení peněz

– pokud já zruším setkání méně než 24 hodin předem, máte nárok na 1 sezení zdarma

– pokud já zruším setkání více než 24 hodin předem, domluvíme si jiný termín

– platba probíhá u jednorázových konzultací v hotovosti nebo qr kódem při setkání, u pravidelných setkávání v hotovosti nebo převodem současně vždy na 5 setkání


Témata, kterých se často dotýkáme

– děti (vztek, vzdor, stud, rozvoj psychomotoriky, emoční inteligence a mnohé další, rozvodové období rodičů, střídavá péče…)

– rodiče (co pro vás znamená rodičovství, otec, matka, zvládání emocí, rituály, řád, partnerství, změna vztahu po příchodu dítěte, rozchod rodičů a následná péče o dítě, psychohygiena)

– prostředí (úprava prostředí, ve kterém dítě žije)

– a cokoli dalšího, co přinesete