Osobní konzultace

Z vlastní zkušenosti vím, jak může být důležitý vhled jiného člověka do jakékoliv osobní situace, krize, která může kdykoliv během výchovy dětí nastat. A nezřídka nastává. Může to být jen náraz na každodenní stereotyp života, jasnou zodpovědnost, kterou s sebou rodičovství nese, změna partnerů na rodiče.

Ve své každodenní práci se setkávám s rodiči, kteří v dané chvíli potřebují jakéhosi „průvodce“ nebo třeba jen „vrbu“ na jejich nové cestě výchovou.

Sama se nechávám doprovázet několika úžasnými lidmi a každý z nich ve mně zanechal něco, co mě posunulo dál a tím i moje děti, rodinu a věřím, že i další přátele.

Zaměřuji se na rodiče a děti do 3 let věku, takže na období, které rozhoduje o tom, jestli dítě v životě bude šťastné, spokojené, jestli bude schopno navazovat hluboké dlouhotrvající vztahy, jestli z něho bude sršet životní optimismus nebo naopak.

podrobněji o mně


Jak konzultace probíhají?

– první setkání 90 – 120 minut (cena 1000 Kč)

: první setkání může probíhat v kanceláři, venku, v kavárně, kdekoliv

: slouží k tomu, abych se s vámi poznala a abychom se na obou stranách mohli shodnout na pokračování nebo jiné variantě našeho budoucího setkávání

– další setkání 90 minut ideálně 1× měsíčně po dohodnutou dobu, určení konkrétních cílů, identifikace konfliktních situací, dohoda na dalším postupu

– možná i konzultace v rodině, upravení domácího prostředí, řádu, pozorování dítěte – vše je na dohodě


Témata, kterých se často dotýkáme

– děti (vztek, vzdor, stud, rozvoj psychomotoriky, emoční inteligence a mnohé další)

– rodiče (co pro vás znamená rodičovství, otec, matka, zvládání emocí, rituály, řád, partnerství, změna vztahu po příchodu dítěte, rozchod rodičů a následná péče o dítě)

– prostředí (úprava prostředí, ve kterém dítě do 3 let žije)